Zamknij
REKLAMA

Zabiegi kosmetyczne w Radziejowie? Postaw na wyszkoloną kadrę i profesjonalne kosmetyki. Taka okazja w Ideal Skin

15:43, 02.06.2019 | Komunikaty
Skomentuj

Jeszcze 10 lat temu branża kosmetyczna w Polsce raczkowała. Okazuje się, że obecnie na rynku istnieje wiele możliwości zadbania o siebie i skorzystania z najnowocześniejszych zabiegów. Taką możliwość oferuje Ideal Skin.

O ile salonów kosmetycznych w Polsce przybywa, o tyle warto skorzystać z usług profesjonalisty. Takie oferty przygotowuje Ideal Skin reprezentowany przez Monikę Reszczyńską.

Ideal Skin to usługi kosmetologiczne realizowane zarówno mobilnie (dojazd do klienta), jak i stacjonarnie w przychodni Eskulap w Radziejowie. Korzystając z tego typu usług, warto pamiętać, że podstawą działalności salonu musi być doświadczenie zawodowe oraz odpowiednie kwalifikacyjne.

- Zajmuję się kosmetyką pielęgnacyjną twarzy, doradztwem w zakresie odpowiedniej pielęgnacji skóry. Mam tytuł magistra kosmetologii oraz 8-letnie doświadczenie zawodowe. W Ideal Skin oferujemy zarówno usługi kosmetologiczne, jak i zabieg aparaturowe - mówi Monika Reszczyńska.

Ideal Skin oferuje wykonanie profesjonalnej diagnostyki (ocena kondycji skóry, zmian skórnych, przebarwień, rumień, zmian trądzikowych), doradztwa w zakresie odpowiedniej pielęgnacji skóry, zabiegów oczyszczających twarz, terapii w trądziku młodzieńczym, pospolitym i różowatym oraz pielęgnacji skóry osób zmagających się z łuszczycą czy redukcję przebarwień, blizn oraz wyrównania nierównomiernego kolorytu skóry, wzmocnienia naczyń krwionośnych i likwidacji rumienia.

Czystość i zasady higieny w gabinecie to podstawa. Druga sprawa to profesjonalne kosmetyki. Dobry salon nie oszczędza na specjalistycznych preparatach z górnej półki, ale na rynku działają także takie, które oszukują klientów, oferując najtańsze, niekoniecznie dobre kosmetyki lub co gorsze, przelewają zamienniki do markowych butelek.

Oferta Ideal Skin to także zabiegi aparaturowe. W naszej ofercie znajduje się mikrodermabrazja diamentowa, peeling kawitacyjny, sonoforeza, mezoterapia bezigłowa, nanoporowa i mikroigłowa, infuja tlenowa, karboksyterapia oraz peelingi chemiczne. Pracujemy głównie na kosmetykach profesjonalnych firm M'onduniq i Peel Mission - dodaje właścicielka Ideal Skin.


Szczegółowe informacje można znaleźć tutaj IDEAL SKIN oraz kontaktując się pod numerem 603118727

(Reklama)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz