Zamknij

Kelner (oferta skierowana do osoby po zakończonym stażu)

Nr oferty: StPr/24/0506Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Radziejów, powiat: radziejowski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: - praca na barze - obsługa klienta - podawanie potraw do stolika
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.5
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 20
Data rozpoczęcia: 13.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 2 150 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze branżowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Kościuszki 20/22, 88-200 Radziejów, powiat: radziejowski, woj: kujawsko-pomorski
    Osoba do kontaktu: Maria Staszyńska
    Numer telefonu: 542852991
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv list motywacyjny
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    - prca w wypożyczalni dla dzieci - wypożyczanie książek - pomoc w organizacji spotkań literackich
    StPr/24/0535
    data rozpoczęcia pracy od 20.09.2024
    wynagrodzenie od od 2 150 PLN

    - praca na barze - obsługa klienta - podawanie potraw do stolika
    StPr/24/0506
    data rozpoczęcia pracy od 13.09.2024

    - przygotowanie ofert - obsługa klienta
    StPr/24/0546
    data rozpoczęcia pracy od 12.09.2024

    Prace porządkowe na terenie miasta, sprzątanie ulic i chodników, terenów zielonych, opróżnianie koszuy ulicznych
    StPr/24/0562
    data rozpoczęcia pracy od 10.09.2024
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    Przygotowanie uczniów do wykonywania zawodu poprzez przekazywanie im zarówno teoretycznej wiedzy, jak i praktycznych umiejętności.
    StPr/24/0586
    data rozpoczęcia pracy od 16.09.2024
    wynagrodzenie od od 1 075 PLN

    StPr/24/0585

    StPr/24/0584