Zamknij

Osięciny. Pijany kierowca potrącił kobietę przechodzącą przez jednię

. 18:46, 20.11.2023
Skomentuj Osięciny. Pijany kierowca potrącił kobietę przechodzącą przez jednię
  • Kierujący peugeotem potrącił kobietę, przechodzącą przez jezdnię.

  • Okazało się, że był pod wpływem alkoholu.

  • Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny wypadku.

Do zdarzenia doszło wczoraj (15.11.23r.) około godziny 6:20 na Placu Wolności w Osięcinach.

::photoreport{"type":"check-for-article","item":"241"}

Przybyli na miejsce radziejowscy policjanci, wstępnie ustalili, że przechodząca przez jezdnię, poza przejściem dla pieszych 62-latka, została potrącona, przez kierującego peugeotem. Kobieta z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

- Sprawdzenie stanu trzeźwości pokazało, że piesza była trzeźwa, natomiast kierujący pojazdem 28-latek był nietrzeźwy. Alkomat wskazał blisko 0,6 promila. Został zatrzymany i doprowadzony do komendy. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Szczegółowe przyczyny i okoliczności wypadku wyjaśni policyjne dochodzenie - informuje aspirant sztabowy Marcin Krasucki.

::news{"type":"see-also","item":"4803"}

::news{"type":"see-also","item":"4796"}

[ZT]4778[/ZT] 

(.)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu naszradziejow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%