Zamknij

Radziejów. Samochód stoczył się i spadł na dwa inne

07.17, 19.09.2022 .
Skomentuj
REKLAMA

W Radziejowie doszło do nietypowej sytuacji z udziałem trzech samochodów osobowych. Jedno z aut stoczyło się i spadło na dwa zaparkowane pojazdy.

Do zdarzenia doszło na ulicy Wysokiej w Radziejowie kilka dni temu. Kobieta kierująca oplem, zaparkowała swój samochód na parkingu o lekkim nachyleniu. Podczas uruchamiania auta, pojazd stoczył się z górki, uszkodził barierkę i wylądował na stojących poniżej volkswagenach.

[FOTORELACJA]172[/FOTORELACJA]

Na szczęście w wyniku tego zderzenia nikt nie został ranny. Chwilę przed zdarzeniem auto próbowano odpalić za pomocą przewodów rozruchowych. 45-latka, nie potrafiła wyjaśnić jak doszło do stoczenia się pojazdu. Została ukarana przez mundurowych mandatem.

Policjanci przypominają o obowiązku zabezpieczenia parkowanych samochodów. Przepisy dokładnie regulują kwestią zatrzymania i postoju. Kierujący pojazdem jest zobowiązany w czasie postoju zabezpieczyć pojazd przed możliwością jego uruchomienia przez osobę niepowołaną oraz zachować inne środki ostrożności, niezbędne do uniknięcia wypadku. Niestosowanie się do tych zaleceń groz

[ZT]2796[/ZT]

[ZT]2782[/ZT]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%