Lekkomyślność będzie drogo kosztowała 28-latka z Osięcin. Kręcąc „bączki” na parkingu przed marketem, uderzył w ścianę budynku. Już został ukarany wysokim mandatem, a wkrótce czeka go zapłata za uszkodzoną elewację i remont auta.
Zniszczenie ściany budynku przy ulicy Włocławskiej w Osięcinach, zgłosił wczoraj (23.05.22r.) zarządca nieruchomości.
Dzielnicowi, ustalili, że w nocy nieznany sprawca uderzył samochodem w ścianę. Dalsze działania doprowadziły ich do 28-letniego mieszkańca miejscowości, który przyznał się, do tego wykroczenia. Wyjaśnił, że próbując driftować, wpadł w poślizg i uderzył BMW w ścianę. Nie potrafił wytłumaczyć, dlaczego odjechał z miejsca zdarzenia. Mundurowi na jego podwórku odnaleźli uszkodzony samochód.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"151"}
Za to wykroczenie mężczyzna został ukarany kilkuset złotowym mandatem. Dodatkowo będzie musiał zapłacić za uszkodzoną elewację oraz naprawić auto.
::addons{"type":"alert"}
::news{"type":"see-also","item":"2319"}
::news{"type":"see-also","item":"2311"}
::news{"type":"see-also","item":"2299"}
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu naszradziejow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz