Wczoraj (28.04.22r.), około godz. 11:45, w Witowie doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. 28 – latek, kierujący dostawczym renaultem, chciał uniknąć zderzenia ze stadem dzików, które nagle wybiegł na drogę. Próbując ominąć zwierzynę, zjechał na pobocze i uderzył w drzewo.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"147"}
Mężczyzna był trzeźwy i jechał sam, został przewieziony do szpitala na badania.
- Zachowajmy ostrożności podczas jazdy szczególnie w okolicach lasów, w których żyją dzikie zwierzęta. Każdy kierowca powinien pamiętać o zachowaniu szczególnej ostrożności i zwracaniu uwagi na znaki, które informują go o niebezpieczeństwie. Wybiegająca na drogę zwierzyna, może być bardzo dużym zagrożeniem. Najprostszym sposobem uniknięcia kolizji, jest zdjęcie nogi z gazu - pisze asp. szt. Marcin Krasucki.
::news{"type":"see-also","item":"2205"}
::news{"type":"see-also","item":"2200"}
[ZT]2198[/ZT]
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu naszradziejow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz