Zamknij

Obchody Święta Policji w Radziejowie: Awansowano kilkudziesięciu policjantów i pracowników cywilnych [ZDJĘCIA]

09.19, 27.07.2020 KPP Aktualizacja: 09.34, 27.07.2020
Skomentuj
REKLAMA

Uroczystość ze względu na pandemię odbyła się w kameralnym gronie, na dziedzińcu Komendy Powiatowej Policji w Radziejowie 15 sierpnia. Ceremonię zaszczycili swoją obecnością Wicestarosta Radziejowski Pan Grzegorz Piasecki oraz kapelan radziejowskich policjantów gwardian o. Mariusz Kapczyński, Przewodnicząca Zarządu Terenowego NSZZ Pracowników Cywilnych Pani Agnieszka Filipiak oraz Przewodniczący Zarządu Terenowych NSZZ Policjantów Piotr Lewandowski.

Uroczysta zbiórka rozpoczęła się od meldunku złożonego przez dowódcę uroczystości podinsp. Krzysztofa Złotnickiego, Komendantowi Powiatowemu Policji w Radziejowie podinsp. Karolowi Konopackiemu. Następnie Komendant odczytał list od Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy insp. Piotra Leciejewskiego, skierowany do policjantów i pracowników cywilnych.

Na podstawie rozkazów personalnych w korpusie oficerskim awansował 1 policjant, w korpusie aspirantów awansowało 15 funkcjonariuszy, w korpusie podoficerskim 10, w korpusie posterunkowych 1 policjant.

Komendant Powiatowy Policji w Radziejowie podinsp. Karol Konopacki serdecznie podziękował zaproszonym gościom za owocną współpracę, a także za wspieranie w różnych formach działań Policji. Podkreślił ważną rolę wzajemnej współpracy dla poprawy bezpieczeństwa lokalnego społeczeństwa.

[ALERT]1595834333474[/ALERT]

(KPP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%