Zamknij
REKLAMA

Ziemowit Osięciny wycofuje drużynę z rozgrywek w klasie okręgowej. Przeciwnikom wpadną punkty

18:28, 17.02.2021 | T.R
Skomentuj
REKLAMA

O rezygnacji z dalszych rozgrywek w klasie okręgowej poinformował sam klub. Jak podaje zarząd, decyzja taka jest związaną z trudną sytuacją "Ziemowita". 

O zebraniu walnym w klubie informowaliśmy w ubiegłym tygodniu. W tym tygodniu zapadła decyzja w sprawie przerwania rozgrywek "Ziemowita" w klasie okręgowej. 

- Informujemy, że do biura K-PZPN w Bydgoszczy wpłynęło pismo zarządu GKS Ziemowit Osięciny informujące o wycofaniu drużyny z rozgrywek klasy okręgowej gr. II w sezonie 2020/2021. Powodem jest trudna sytuacja finansowa klubu. Po rundzie jesiennej Ziemowit zajmował 15. lokatę z dorobkiem 13 punktów - informuje K-PZPN.

Zgodnie z § 15 pkt 4 lit. b obowiązującego Regulaminu Rozgrywek Seniorów dla IV ligi i niższych klas rozgrywkowych zalicza się do punktacji wyniki uzyskane w meczach z Ziemowitem Osięciny, natomiast w pozostałych do rozegrania spotkaniach przyznane zostaną walkowery na korzyść drużyn przeciwnych. Wycofana drużyna zostanie sklasyfikowana na ostatnim miejscu w tabeli końcowej.

W rundzie wiosennej klasa okręgowa gr. II liczyć będzie 17 zespołów.

[ZT]589[/ZT]
 

(T.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%