Zamknij

Zawodnicy z Radziejowa na Biegu Piastowskim. Jak im poszło?

08:39, 08.05.2022 . Aktualizacja: 08:41, 08.05.2022
Skomentuj

Tegoroczny Bieg Piastowski już za nami. Zwycięzca półmaratonu Adam Nowicki Netbox Polska pokonał całą trasę w godzinę, pięć minut i 9 sekund. W biegu wzięli udział również zawodnicy z Radziejowa.

Zwycięzcą tegorocznej edycji został Adam Nowicki z Netbox Polska (1:05:09). Za nim znalazł się Mykola Mevsha z Achilles Leszno (1:06:16), a trzeci na podium Dmytro Didovodiuk również z tego samego teamu co Mykola. (1:08:20).

[ZT]2224[/ZT]

W rywalizacji kobiet najszybsza była Lilia Fisikovici (1:15:38). Tuż za nią Valentina Veretska (1:15:47), a chwilę później na metę dobiegła Natalia Semenovych (1:16:32).

10. miejsce zajął Michał Plotka, który jako swoją miejscowość podał Radziejów. Na metę dobiegł w 1:20:02. Poza nim w biegu wzięli udział: Mariusz Tarkowski z miejscem 69. (KS ZRYW Radziejów, 01:39:59), Paweł Śrubas z 118. miejscem (KS ZRYW Radziejów, 01:49:24), Iwona Centkowska z 181. miejscem (KS ZRYW Radziejów, 02:00:55).