Zamknij
REKLAMA

Dom Weselno-Bankietowy Avangarda z pomysłami na każdą imprezę okolicznościową [SPRAWDŹ OFERTĘ]

12:29, 10.05.2020 | materiał sponsorski
Skomentuj

Każdemu kto organizuje imprezę okolicznościową zależy na tym aby była niezapomnianym przeżyciem. Niezwykle ważne jest odpowiednie miejsce aby nasza uroczystość została zapamiętana na lata. Taką ofertę przygotowała Avangarda, dom Weselno-Bankietowy pod Inowrocławiem.

Nowoczesna aranżacja, organizacja wesel, imprez i uroczystości rodzinnych oraz możliwość zorganizowania eventów firmowych z możliwością ekspozycji. Przyjęcia nie obejdą się bez możliwości skorzystania z pysznej kuchni. W Avangardzie spotkacie Państwo bogaty repertuar kulinarny, który pozytywnie wpłynie na każdego z gości.

To tylko kilka propozycji jakie ma dla klientów Avangarda, Dom Weselno-Bankietowy zlokalizowany w Radojewicach, nieopodal Inowrocławia.

Z oferty może również skorzystać młodzież. W niepowtarzalnej aranżacji można zorganizować bale studniówkowe czy szkolne. Zorganizowane w Avangardzie imprezy sprawią, że niezapomniane zabawy będą trwać do białego rana, a ich przebieg zostanie uatrakcyjniony życzliwą obsługą i smaczną gastronomią.


Atuty:
Komfortowe ceny
Nowoczesna aranżacja
Dwie sale na 150 i 50 osób

Jedyne takie miejsce w regionie
Duży parking
Plac zabaw

Bądź na bieżąco z ofertą SZCZEGÓŁY OFERTY


(.)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz