Zamknij
REKLAMA

Dzieci z powiatu radziejowskiego i Kruszwicy zapłacą złotówkę za godzinę na pływalni

15:40, 10.01.2019 | T.R
Skomentuj
REKLAMA

Na czas ferii zimowych Gminy Powiatu Radziejowskiego oraz Kruszwica podpisały umowę z Krytą Pływalnią w Radziejowie. W jej ramach dzieci oraz młodzież szkolna okazując się legitymacją mogą skorzystać z bardzo wysokich zniżek.

Umowy podpisane z krytą pływalnią zapewniają młodym uczestnikom zniżkę za korzystanie krytej pływalni. Będzie to zaledwie symboliczna złotówka za każdą godzinę.

- Ponadto na 2 tydzień ferii od 20 do 26 stycznia w ramach zakupionych biletów korzystający z pływalni mogą korzystać z wodnego toru przeszkód, który będzie dodatkową atrakcją dla korzystających z oferty krytej pływalni. Zapraszamy do korzystania z naszych usług w tym okresie. Ze względu na duże zainteresowanie naszą ofertą osoby, które dysponują wolnym czasem w godzinach przedpołudniowych prosimy o wykorzystanie tej pory na korzystanie z naszych usług ze względu na mniejsze obłożenie obiektu przez odwiedzających w tym czasie. Promocja obowiązuje w okresie od 12 stycznia do 27 stycznia - informuje Pływalnia "Plusk" w Radziejowie.

(T.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz