Zamknij

Dziś święto ratowników. Życzenia dla pracowników służby medycznej przesłał dyrektor Szpitala w Radziejowie

14:10, 13.10.2020 | T.R
Skomentuj

W całym kraju obchodzone jest dziś święto Ratownictwa Medycznego. Z życzeniami dołączył się m.in. dyrektor szpitala w Radziejowie Sebastian Jankiewicz. Podkreślił, że ratownicy medyczni włożyli wiele wysiłku podczas  tegorocznej pandemii.

Składam serdeczne życzenia oraz podziękowania dla pracowników Pogotowia Ratunkowego w Radziejowie oraz Pogotowia Ratunkowego w Inowrocławiu, za trud  w wykonywanych obowiązkach  na rzecz drugiego człowieka i poświęcenie. Za zapewnienie bezpieczeństwa medycznego  mieszkańców powiatu radziejowskiego.

Życzę wszystkim członkom Zespołów Ratownictwa Medycznego - Ratownikom i Ratowniczkom Medycznym, Lekarzom i Pielęgniarkom, Dyspozytorom Medycznym, pracownikom pionu transportowego oraz wszystkim sympatykom ratownictwa medycznego udanych akcji ratunkowych, a także satysfakcji i radości jaką daje możliwość ratowania ludzkiego życia. Praca, którą wykonujecie jest wyjątkowa, wymaga od Was profesjonalizmu, odpowiedzialności i zaangażowania, przekładając się na ogromną satysfakcję i zadowolenie pacjentów.

Dyrektor Szpitala w Radziejowie

Sebastian Jankiewicz

[POGODA]1602590897188[/POGODA]
 

(.)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz