Zamknij

Tomasz Latos: Polska jest sercem Europy

07:47, 10.05.2019 | T.R
Skomentuj
REKLAMA


Po czterech kadencjach w polskim Sejmie zdecydowałem się kandydować do Parlamentu Europejskiego. To nowe wyzwania i nowa możliwość służby Polsce i regionowi. To nowa możliwość działania na rzecz obywateli i państwa. To także naturalna konsekwencja mojej drogi w polityce.

Dziękuje za dotychczasowe wsparcie i oddawane głosy. Był to dla mnie dowód zaufania, a także docenienia wykonywanej pracy. Te wybory mają szczególne znaczenie. Są niezwykle ważne, bo ich wynik może decydować o tym, jakie będą w przyszłości Unia Europejska i Polska. Chcemy być w Unii, ale chcemy zachowania tożsamości i niezależności, chcemy poszanowania wartości, na których opiera się historia Europy.

To jest możliwe także we wspólnej Europie. W Polsce w ostatnich trzech latach wiele zmieniło się na lepsze. Rodziny, osoby młode i starsze zostały wreszcie przez polski rząd zauważone i doceniono, co przełożyło się na realizację różnych programów społecznych.

W Brukseli też można skutecznie zabiegać o te ważne dla obywateli sprawy. Dlatego tak istotne jest, kogo wybierzemy, na kogo postawimy. Jestem skuteczny w polskim Sejmie, będę skuteczny w Strasburgu i Brukseli.

Proszę o Twój głos 26 maja

Tomasz Latos

?

(T.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

GośćGość

0 0

Ma pan mój głos! 20:20, 12.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz