Zamknij

Powstały struktury Federacji dla Rzeczypospolitej w naszym regionie. Obejmują m.in. Radziejów [FOTO]

05:57, 04.02.2019 | T.R
Skomentuj
REKLAMA

W sobotę 2 lutego w Regionalnym Inkubatorze Przedsiębiorczości przy ulicy Toruńskiej we Włocławku odbyło się spotkanie organizacyjne Federacji dla Rzeczypospolitej. Nowe struktury obejmują m.in. powiat radziejowski.

W spotkaniu wzięły udział osoby z Włocławka i powiatu włocławskiego oraz powiatów aleksandrowskiego, lipnowskiego i radziejowskiego, które złożyły swój akces do FDR oraz sympatycy tej inicjatywy politycznej. Prelekcję na temat FDR wygłosił Krzysztof Drozdowski, przewodniczący nowej partii w Kujawsko-Pomorskim.

- Ożywioną dyskusję wywołał wprowadzony w FDR "e-voting", czyli procedura podejmowania wszystkich decyzji wewnętrznych - w tym dotyczących programu, czy obsadzania funkcji w ramach organizacji - poprzez głosowanie przy pomocy specjalnej aplikacji, podobnej do aplikacji używanej w bankowości elektronicznej - informuje Dariusz Grudziecki, pełniący funkcję Przewodniczącego FDR w okręgu nr 5 w wyborach do Sejmu RP.

FDR po przetestowaniu tego elementu demokracji bezpośredniej wewnątrz swej organizacji, zamierza wprowadzić takie rozwiązanie w całym kraju.

[ALERT]1549256199670[/ALERT]

 

(T.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%