Zamknij

Szwaczka

Nr oferty: StPr/21/0759Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Radziejów, powiat: radziejowski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Wg wymagań pracodawcy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.10.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Zawód:
  • Szwaczka ręczna
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe
      Zawód:
      • Szwaczka maszynowa
      • Pozostałe szwaczki, hafciarki i pokrewni
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: kontakt przez PUP
        Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
        Adres: Kościuszki 20/22, 88-200 Radziejów, powiat: radziejowski, woj: kujawsko-pomorski
        Osoba do kontaktu: Paweł DĄBROWSKI
        Numer telefonu: 542852991
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Montaż okien, drzwi, bram garazowych, rolet.
        StPr/21/0791
        data rozpoczęcia pracy od 28.10.2021
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        Prace serwisowe wymagane dla utrzymania urządzeń myjni, wykonywanie napraw urządzeń myjni, prace porządkowe na myjni i w jej otoczeniu
        StPr/21/0776
        data rozpoczęcia pracy od 02.11.2021
        wynagrodzenie od od 3 600 PLN

        Obieranie cebuli na automatach oraz ich techniczna obsługa.
        StPr/21/0770
        data rozpoczęcia pracy od 01.11.2021
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        Wg wymagań pracodawcy
        StPr/21/0759
        data rozpoczęcia pracy od 01.10.2021

        Sprzątanie i dezynfekcja na jednym z oddziałów
        StPr/21/0615
        data rozpoczęcia pracy od 13.08.2021
        wynagrodzenie od od 2 800 do 2 800 PLN