Zamknij

Robotnik gospodarczy

Nr oferty: StPr/24/0073Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Radziejów, powiat: radziejowski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Prace porządkowe na terenie obiektów gminnych, wykonywanie prostych prac naprawczych, pielęgnowanie zieleni na terenach gminnych, organizowanie miejsc pracy zgodnie z przepisami BHP i ochrony P.POŻ.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Kościuszki 20/22, 88-200 Radziejów, powiat: radziejowski, woj: kujawsko-pomorski
      Osoba do kontaktu: Justyna Kostrzewska
      Numer telefonu: 542852991
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Skierowanie z PUP
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Współpraca z nauczycielami w opiece nad uczniami.
      StPr/24/0244
      data rozpoczęcia pracy od 01.05.2024
      wynagrodzenie od od 2 121 PLN

      montaż instalacji sanitarnych
      StPr/24/0277
      wynagrodzenie od od 2 200 do 2 200 PLN

      WYKONYWANIE WSZELKICH CZYNNOŚCI ZWIĄZANYCH Z DEMONTAŻEM SAMOCHODÓW: WYMONTOWYWANIE I SEGREGOWANIE CZĘŚCI W ZAŁEŻNOŚCI OD MATERIAŁU, MYCIE CZĘŚCI, SPRZĄTANIE MIEJSCA WYKONYWANIA CZYNNOŚCI; PRZESTRZEGANIE ZASAD ETYKI, BEZPIECZĘŃSTWA I HIGIENY PRACY.
      StPr/24/0288
      data rozpoczęcia pracy od 06.05.2024
      wynagrodzenie od od 27,7 do 27,7 PLN

      Obsługa programu komputerowego SYMFONIA, przyjmowanie zamówień od klientów, sporządzanie ofert handlowych.
      StPr/24/0253
      data rozpoczęcia pracy od 23.04.2024

      Pracodawca nie określił.
      StPr/24/0282
      data rozpoczęcia pracy od 01.09.2024
      wynagrodzenie od od 5 057 do 5 057 PLN

      Kosmetyczka
      StPr/24/0268
      data rozpoczęcia pracy od 18.04.2024
      wynagrodzenie od od 2 121 do 2 121 PLN

      Nadzór nad robotami drogowymi na terenie Radziejowa
      StPr/24/0278
      wynagrodzenie od od 4 242 PLN

      Obsługa recepcji.
      StPr/24/0258
      data rozpoczęcia pracy od 16.04.2024

      Praca wg. grafiku (7.00 - 18.00). Sprzątanie na danym oddziale.
      StPr/24/0260
      data rozpoczęcia pracy od 30.03.2024

      Archiwizacja dokumentacji medycznej. Przygotowywanie dokumentacji medycznej. Przygotowywanie kserokopii dokumentacji medycznej. Pomoc w rejestracji.
      StPr/24/0183
      data rozpoczęcia pracy od 01.04.2024