Zamknij

Spore zmiany w policji. Karol Konopacki przechodzi do Komendy Powiatowej Policji w Inowrocławiu [ZDJĘCIA]

05:13, 26.02.2021 | KPP, Marcin Krasucki
Skomentuj
REKLAMA

Młodszy inspektor Tomasz Pacholski kierować będzie radziejowskimi policjantami. Dotychczasowy Komendant podinsp. Karol Konopacki szefował będzie jednostce w Inowrocławiu.

Dzisiaj (25.02.21) w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Radziejowie, podczas uroczystej zbiórki, Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy, insp. Piotr Leciejewski powierzył pełnienie obowiązków na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Radziejowie, mł. insp. Tomaszowi Pacholskiemu.

Nowym Pierwszym Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Radziejowie, któremu powierzono pełnienie obowiązków został kom. Arkadiusz Zachwieja.

Podczas uroczystości pożegnano dotychczasowego Szefa radziejowskich policjantów, podinsp. Karola Konopackiego, któremu powierzono obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Inowrocławiu. Komendant Konopacki pożegnał się z policjantami po blisko pięciu latach kierowania jednostką. Podziękował wszystkim za zaangażowanie oraz rzetelnie pełnioną służbę.

Młodszy inspektor Tomasz Pacholski, któremu powierzone zostały obowiązki na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Radziejowie, rozpoczął służbę w Policji w 1994 r. w Warszawie. Następnie pracował w komisariacie w Janikowie, a w 2004r. został kierownikiem posterunku w Pakości. Od 2008r do 2016r. pełnił służbę na stanowisku Naczelnika Wydziału Kryminalnego KPP Inowrocław, następnie Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego w Inowrocławiu. Od 2017r. pełnił obowiązki Pierwszego Zastępcy Komendanta w Radziejowie. Komendant Pacholski jest absolwentem resocjalizacji na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz  Wyższej Szkole Policji w Szczytnie. Prywatnie jest żonaty, ma dwóch synów.

Komisarz Arkadiusz Zachwieja, któremu powierzone zostały obowiązki na stanowisku Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Radziejowie, rozpoczął służbę w 2003r. Od początku związany z pionem kryminalnym radziejowskiej komendy. W trakcie służby pełnił funkcje kierownicze, a w 2018 roku został Naczelnikiem Wydziału Kryminalnego radziejowskiej jednostki. Komendant Zachwieja jest absolwentem Wyższej Szkoły im. P. Włodkowica w Płocku oraz  Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Prywatnie jest żonaty, ma dwójkę dzieci.

Odchodzącemu Komendantowi życzymy powodzenia w nowej jednostce. Nowego Komendanta i jego Zastępcę witamy, gratulujemy awansu i życzymy powodzenia oraz wielu sukcesów zawodowych.

(KPP, Marcin Krasucki)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%