Zamknij

Podpisali umowę na nowy radiowóz dla radziejowskich policjantów

10:29, 26.05.2021 | asp. szt. Marcin Krasucki
Skomentuj

Komendant Powiatowy Policji w Radziejowie, Starosta Radziejowski oraz włodarze gminy Osięciny podpisali porozumienia o przeznaczeniu 55 tysięcy złotych na nowe auto dla funkcjonariuszy. To cenne wsparcie, które przyczyni się do wzrostu bezpieczeństwa mieszkańców powiatu radziejowskiego.

Komendant Powiatowy Policji w Radziejowie mł.insp. Tomasz Pacholski podpisał dwa porozumienia, dotyczące dofinansowania do zakupu radiowozu. Pierwsze z władzami powiatu radziejowskiego, reprezentowanymi przez Starostę, Pana Jarosława Kołtuniaka i skarbnika powiatu, Panią Urszulą Miętkiewicz. Starostwo przeznaczyło na ten cel kwotę 35 tysięcy złotych.

Drugie porozumienie zawarto z władzami gminy Osięciny, które reprezentowały Zastępca Wójta, Pani Monika Fabisiak oraz skarbnik gminy, Pani Jolanta Smętek. Samorząd Osięcin przekazał na nowe auto 20 tysięcy złotych.

Komendant  Pacholski  podziękował samorządom za ich finansowe wsparcie na zakup radiowozu. Jak podkreślił, okazana pomoc jest nie tylko wyrazem dobrze układającej się współpracy, ale też dbałości o bezpieczeństwo mieszkańców.

Dofinansowanie od samorządowców to połowa kosztów zakupu auta. Druga część zostanie pokryta ze środków Komendy Głównej Policji.

[ZT]992[/ZT]

[ZT]985[/ZT]

 

(.)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%