Zamknij

Zapobiegają kłusownictwu w gminach Osięciny i Piotrków Kujawski

10:36, 26.03.2021 Aktualizacja: 10:37, 26.03.2021
Skomentuj

Radziejowscy dzielnicowi i strażnicy łowieccy, zorganizowali wspólny patrol. Działania te miały między innymi zapobiec kłusownictwu oraz dewastacji i zaśmiecaniu lasów.

Patrol złożony z policjantów i strażników odbył się na terenach leśnych w gminie Osięciny i Piotrków Kujawski. Zadaniem mundurowych jest współpraca na rzecz poprawy bezpieczeństwa oraz zwalczanie przestępstw związanych z lasem. Chodzi tu między innymi o kradzieże drewna, kłusownictwo i szkodnictwo leśne.

Funkcjonariusze, zwracali także uwagę na osoby, które naruszają zakaz wjazdu do lasu pojazdami mechanicznymi oraz miejsca, gdzie mogą być nielegalne wysypiska śmieci.

Podczas ostatniego patrolu, nie odnotowano żadnych niepokojących zdarzeń.

[ALERT]1616751318498[/ALERT]

(T.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu naszradziejow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%