Zamknij

Policjanci z Radziejowa kontrolowali Osięciny. Chuligańskich wybryków nie brakuje

16:39, 08.09.2021 | KPP
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci z Radziejowa i Bydgoszczy przeprowadzili działania prewencyjne, których celem było ograniczenie liczby przestępstw oraz wykroczeń, szczególnie uciążliwych dla obywateli. Pojawili się zwłaszcza w miejscach, naniesionych przez mieszkańców na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Takie działania przeprowadzono dwukrotnie w ciągu ostatnich dni. Radziejowskich policjantów wspierali mundurowi z Oddziału Prewencji z Bydgoszczy.

Kontrolą objęto teren miejscowości Osięciny oraz gminy. Była to odpowiedź na liczne zgłoszenia nanoszone przez mieszkańców na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa. Dotyczyły one w szczególności chuligańskich wybryków, spożywania alkoholu w miejscu publicznym oraz brawurowej jazdy samochodami.

[ALERT]1631111973913[/ALERT]

W czasie akcji policjanci wylegitymowali 77 osób, skontrolowali 26 pojazdów. Zatrzymali trzech pijanych kierujących, jednego kierującego z sądowym zakazem oraz jednego, który kierował, mając cofnięte uprawnienia. Ujawniono także 17 wykroczeń oraz zatrzymano 2 dowody rejestracyjne.

Takie działania będą kontynuowane również w innych gminach powiatu radziejowskiego.

[ZT]1318[/ZT]

[ZT]1312[/ZT]

Autor: asp. szt. Marcin Krasucki

(KPP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%