Zamknij

Brześć Kujawski: Strzały w szkole. Ranne zostały trzy osoby

11:24, 27.05.2019 | ddwłocławek.pl
Skomentuj
REKLAMA


W Szkole Podstawowej w Brześciu Kujawskim miały paść strzały. Ranne zostały trzy osoby. Sprawcą ataku był uczeń, który kilka lat temu ukończył szkołę.

18-letni były uczeń wszedł uzbrojony do szkoły podstawowej w Brześciu Kujawskim. Postrzelił woźną. Ranna została też uczennica.  Obie trafiły już do szpitala. Dziewczynkę zabrał do Torunia śmigłowiec ratowniczy. Według policji, życie rannych nie jest zagrożone.  Sprawca jest w rękach policji. To 18-letni były uczeń szkoły. Broń została zabezpieczona przez policję. 

- Mężczyzna, który wszedł do szkoły, początkowo rzucał petardy hukowe. Następnie wobec sprzątaczki użył broni. Nie wiemy, jakiego rodzaju jest to broń, czy jest to broń palna. Stan pracownicy szkoły jest stabilny, natomiast dziewczynka, która została ranna w wyniku wystrzału petard, nie ma obrażeń zagrażających życiu - mówi Monika Chlebicz z KWP w Bydgoszczy. 

Szkoła została ewakuowana. Niektórzy rodzice sami w popłochu zabierali swoje pociechy.  Policja ustala, co kierowało napastnikiem. 

[ALERT]1558948951124[/ALERT]

(ddwłocławek.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

AbcdAbcd

0 0

18 latek ? Chyba nie jest normalny. Dorosły wydawało by się człowiek a zachował się jak półgłówek. Chyba jak chodził do tej szkoły to orłem nie był. 13:30, 27.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz