Zamknij

Małżeństwo zatrzymane. W skalniaku ukryli narkotyki!

13:56, 23.04.2019 | T.R
Skomentuj
REKLAMA


Radziejowscy kryminalni zatrzymali małżeństwo zajmujące się "biznesowym narkotykowym:. Środki odurzające i psychotropowe mieli schowane pod kamieniami w skalniaku w ogródku. 27-latek został aresztowany. Jego żona otrzymała dozór policyjny.

- Radziejowscy kryminalni ustalili, że na terenie gminy Dobre małżeństwo zajmuje się handlem narkotykami. Gdy zebrali wystarczające materiały, weszli do domu 27-latka i jego 37 letniej żony. W trakcie przeszukania posesji, policjanci na terenie ogródka pod kamieniami znaleźli dwie foliowe torby wypełnione woreczkami  z suszem roślinnym, proszkiem, kryształkami oraz tabletkami. Jak pokazały wstępne testy były to metaamfetamina, amfetamina, marihuana oraz tabletki ekstazy. Łącznie zabezpieczono blisko 230g narkotyków oraz 77 szt. tabletek ekstazy. Mężczyzna i kobieta zostali zatrzymani - informuje asp. Marcin Krasucki z Komendy Powiatowej Policji w Radziejowie.

Zatrzymani już usłyszeli zarzuty związane z posiadaniem i udzielaniem środków odurzających i substancji psychotropowych. Na podstawie zgromadzonych dowodów sąd zastosował wobec 27-latka tymczasowe aresztowanie na trzy miesiące. Wobec 37-latki prokurator zastosował dozór.
O wysokości kary dla zatrzymanych zdecyduje sąd.

(T.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz