Zamknij
REKLAMA
00:00, 10.08.2022
Ostatnie miesiące to istna tyrada wokół rosnących podwyżek wszystkiego, co jest tylko możliwe. Począwszy od produktów pierwszej potrzeby, przez surowce, a na ratach kredytów skończywszy. O ile złotówkowicze w sytuacji gorących podwyżek rat kredytowych otrzymali pakiet wsparcia w postaci wakacji kredytowych, o tyle frankowicze zostali wykluczeni z tego procederu i pozostawieni sami sobie. W efekcie, to właśnie frankowicze zamiast powiększać kolejki w bankach do złożenia wniosków o wakacje kredytowe, poszukują kancelarii frankowych, które poprowadzą ich sprawę w sądzie i złożą wniosek o sądowe wstrzymanie rat.
11:11, 29.06.2022
Branża zabawkarska nieustannie ewoluuje, aby sprostać potrzebom dzieci. Od ponad wieku produkuje zabawki dla dzieci i wciąż zyskuje na popularności.
00:00, 18.06.2022
Marzenie o własnym domu nie jest obce wielu z nas. Mimo tego że jego realizacja jest dużym wyzwaniem, nie tylko finansowym, coraz więcej Polaków decyduje się na taki krok. Planując budowę domu jednorodzinnego, na etapie wyboru projektu, należy dokonać wielu ważnych rozstrzygnięć. Jedną z najważniejszych decyzji jest ustalenie czy dom będzie parterowy czy też znajdować się będzie w nim poddasze użytkowe. Aby mieć pełny ogląd sytuacji niezbędne jest wzięcie pod uwagę sporej ilości czynników, które będą miały wpływ na przewagę jednego rozwiązania nad drugim. Dla wszystkich stojących przed tą ważną decyzją przygotowaliśmy krótki poradnik.
08:44, 13.06.2022
Dla wszystkich właścicieli nieruchomości w Poznaniu bardzo ważną informacją może okazać się obowiązek złożenia deklaracji śmieciowej. Oznacza to, że każdy z nich będzie musiał opłacać składki na gospodarowanie odpadami. Taki wniosek można złożyć elektronicznie przez stronę internetową oraz za pośrednictwem naszej platformy Przyjazne Deklaracje.
15:17, 30.05.2022
Wirtualne biura stają się coraz bardziej popularne w miejscu pracy. Zapewniają wygodny sposób pozostawania w kontakcie, nawet gdy nie ma Cię fizycznie.
13:45, 27.05.2022
Pogrzeby to dla rodzin sposób na pożegnanie się z bliskimi. Dla wielu osób mogą to być emocjonalne i trudne chwile. Ważne jest, aby domy pogrzebowe zapewniały niezbędne usługi i pomagały rodzinom w tym trudnym czasie.
14:01, 05.05.2022
Jeszcze do niedawna najpopularniejszym rozwiązaniem do sypialni były prześcieradła bez gumki. Obecnie jednak dużą popularnością cieszą się te z wszytą na brzegach gumką. Dlaczego warto je wybrać do swojej sypialni?
10:49, 29.04.2022
Pożyczka to umowa zadłużenia, w której pożyczkobiorca zobowiązuje się spłacić pożyczkodawcy pieniądze wraz z odsetkami. Kwota pieniędzy, która zostanie zwrócona, nazywana jest kapitałem. Pożyczka może być niezabezpieczona, co oznacza, że nie ma aktywów, które można zaciągnąć, jeśli pożyczkobiorca nie wywiązuje się ze spłaty, lub może być zabezpieczona jakimś składnikiem aktywów, takim jak samochód lub dom.
15:32, 25.03.2022
Wraz z rosnącym wykorzystaniem oleju gastronomicznego producenci oleju rzepakowego zaczęli inwestować w recykling. Zbierają zużyte oleje spożywcze i sprzedają je firmom, które potrzebują produktu o niższym śladzie węglowym.
14:13, 21.03.2022
Mężczyźni również noszą biżuterię! Kiedyś to stwierdzenie wywołałoby wiele kontrowersji. Jak mężczyzna i biżuteria? Przecież to atrybut kobiecości! Nic bardziej mylnego! Cofając się nawet nie do starożytności, a do średniowiecza biżuteria nie była przypisywana płci, a statusowi społecznemu. Była ona przede wszystkim symbolem bogactwa. Z biegiem lat z mężczyźni przestawali nosić różne dodatki biżuteryjne poza spinkami do mankietów ale jak powszechnie wiadomo moda lubi powracać! Przeczytaj niniejszy artykuł i zobacz, że biżuteria nie jest dedykowana tylko kobietom! 
23:35, 25.02.2022
Wybór zegarka nie zawsze jest oczywisty. Sfera towarów zegarmistrzowskich cieszy się sporym uznaniem nie bez przyczyny – liczy tam się fach i ogromna skrupulatność w ich wytwarzaniu przez producenta. To sprawia, że decydując się na wybór drogocennych zegarków, nie tylko warto najpierw rozszerzyć swoją wiedzę w tej dziedzinie. Również te bardziej budżetowe czasomierze mogą cechować się świetnymi parametrami, a przecież każda przyszła właścicielka chciałaby mieć to, co najlepsze w danym segmencie. Odpowiednia estetyka może iść w parze ze wspaniałymi właściwościami. A skoro już przy tym jesteśmy, to warto zastanowić się, na co zwrócić uwagę przy wyborze. 
00:00, 05.11.2021
Faktem jest, że większości ludziom na ich głowach rosną włosy. Robią to cały rok, bez przystanków i odpoczynku. Nie da się więc ukształtować ich jednorazowo i na całe życie lub choćby kilka lat zapomnieć o sprawie. Fryzury trzeba formować regularnie co parę tygodni, jeśli tylko chcemy wyglądać dobrze. A jak wiemy wizerunek w społeczeństwie jest bardzo istotną kwestią, którego budowanie rzadko możemy sobie po prostu odpuścić.
08:07, 17.08.2021
Ajurwedyjski styl życia z roku na rok coraz bardziej zyskuje na popularności. Człowiek współczesny jest świadomy, co jest dobre dla jego organizmu i dąży do tego, by żyć w równowadze. Założenia Ajurwedy ułatwiają realizację tych celów ? stosując się do wskazówek starohinduskiej filozofii, można zupełnie odmienić swoje życie. W przywracaniu harmonii i odkrywaniu siebie na nowo, pomagają produkty ajurwedyjskie. Pytanie tylko, gdzie je kupować? Na każdym kroku czyhają bowiem zasadzki w postaci podróbek i niecertyfikowanych artykułów, którym daleko do oryginalnych produktów z Indii.
00:01, 29.05.2021
Honolulu Włocławek to jedyna taka sala zabaw w Polsce. Z największą w kraju zjeżdżalnią, torem z autami, strefą armatek, "maluchowem" i strefą gastronomiczną. Otwarcie w dzień Dziecka.
21:41, 26.04.2021
Nie ma metali, które ?fabrycznie? byłyby całkowicie odporne na korozję. Destrukcyjne reakcje chemiczne dotyczą nawet stali nierdzewnej ? wprawdzie głównie przy nieprawidłowym montażu i eksploatacji, ale jednak. Biorąc to pod uwagę, szczególnie podmioty działające na skalę przemysłową powinny zrobić pełne rozeznanie w metodach ochrony przed rdzą. Na pierwszy plan od razu wysuwa się cynkowanie. Przy czym niektóre procesy wymagają późniejszej konserwacji, a inne działają nawet przez 50 lat bez odnawiania warstwy zabezpieczającej.