Zamknij

Kolorowy Mikrofon. Odbędą się Prezentacje Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Radziejowie

10:21, 02.03.2021 | T.R
Skomentuj
REKLAMA

23 kwietnia br. po raz 39. odbędą się Prezentacje Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „KOLOROWY MIKROFON”. Liczymy na to, iż wzorem lat ubiegłych powyższy konkurs będziemy mogli zorganizować w tradycyjnej formie – na scenie i przy publiczności, choćby i okrojonej.

Ze względów sanitarno-prawno-organizacyjnych zmuszeni jesteśmy ograniczyć liczbę uczestników zaledwie do 30 osób. Pamiętajcie – liczy się kolejność zgłoszeń. Regulamin, karty zgłoszeń i wszelkie oświadczenia (m.in RODO i związane z aktualnym zdrowiem) znajdziecie poniżej do pobrania. Przypominamy – dokumenty należy dostarczyć do siedziby Radziejowskiego Domu Kultury osobiście lub maillem na adres: [email protected]

Prezentacje Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „KOLOROWY MIKROFON”  

Organizator: 

Radziejowski Dom Kultury, ul. Objezdna 40, 88-200 Radziejów, tel. 54 285 34 39 lub 798 458 144,  e-mail: [email protected]

Data i miejsce: 

23.04.2021r., o godz. 10.00. Prezentacje odbędą się w siedzibie Organizatora*. (*Organizator w szczególnych przypadkach związanych z pandemia koronawirusa zastrzega sobie prawo do zmiany terminu i formuły konkursu). 

Celem imprezy jest:  

– ukazanie dorobku artystycznego solistów, 

– promocja twórczości muzycznej dzieci i młodzieży, 

– wymiana doświadczeń z zakresu upowszechnienia dziecięcej i młodzieżowej kultury muzycznej, – konfrontacja aktualnych nurtów i przebojów muzyki dziecięcej i młodzieżowej, – przede wszystkim wspólna zabawa. 

Zasady zgłoszenia uczestnika 39. Prezentacji Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „KOLOROWY  MIKROFON”: 

– Zgłoszeń należy dokonać na Karcie Zgłoszeniowej (załącznik nr 1) załączonej do niniejszego regulaminu, która jest jego integralną częścią. Każdy uczestnik jest także zobowiązany do złożenia oświadczenia RODO (załącznik nr 2), oświadczeń o stanie zdrowia i świadomości ryzyka (załączniki nr 3 i 4). 

– W przypadku skierowania z jednej placówki kilku uczestników niezbędne jest dostarczenie oddzielnego zgłoszenia wraz z załącznikami dla każdej osoby. 

– Wszyscy uczestnicy opłacają koszty akredytacji w wysokości 10 zł/os bezpośrednio przed rozpoczęciem przeglądu lub wcześniej do 20 kwietnia 2021r. na rachunek Radziejowskiego Domu Kultury – KDBS Radziejów nr konta 26 9550 0003 2002 0005 4276 0001 w tytule „Kolorowy Mikrofon”. 

Inne ustalenia Organizatora:  

– Organizator nie zapewnia instrumentów (combo gitarowe, basowe i elektroakustyczne zapewnia Organizator). 

– Koszty przejazdu i ubezpieczenia pokrywają placówki delegujące lub uczestnicy.

– Wszelkie informacje będą udzielane pod adresem i tel. podanym na Karcie Zgłoszeniowej. – Opiekunowie zobowiązani są do opieki nad uczestnikami przez cały czas trwania imprezy. – Jury zastrzega sobie możliwość nie przyznania nagrody w danej kategorii wiekowej. – Werdykt jury jest ostateczny i nie podlega oprotestowaniu. 

– Ostateczna interpretacja regulaminu należy do Organizatora. 

– Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie. 

– Ustala się liczbę wszystkich uczestników na maximum 30 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń. Organizator na swoim fanpage (Facebooku) będzie sukcesywnie informował o ilości zgłoszonych uczestników.  

– Wykonawcy będą występować w porządku ustalonym przez Organizatora, który będzie dostępny na Facebooku i stronie internetowej RDK od 22 kwietnia 2021r. 

– Obowiązkowa dezynfekcja rąk. Każdy uczestnik i opiekun zobowiązany jest do używania podczas przebywania w budynku RDK własnej maseczki zakrywającej usta i nos. – Wykonawca w trakcie prezentacji utworu nie jest zobowiązany do używania maseczki.  

Warunki uczestnictwa: 

– Uczestnikami „Kolorowego Mikrofonu” mogą być uczniowie szkół podstawowych oraz szkół ponadpodstawowych reprezentujący szkoły, przeróżne placówki pozaszkolne – kluby, świetlice, organizacje i stowarzyszenia oraz osoby fizyczne, niereprezentujące żadnej placówki, a w przypadku osób niepełnoletnich posiadające pełnoletniego opiekuna. 

Uczestnicy: 

– Artyści mogą wystąpić w niżej podanych kategoriach wiekowych wg roku urodzenia: – I kategoria wiekowa 7-9 lat (rocznik 2014-2012) 

– II kategoria wiekowa 10-13 lat (rocznik 2011-2008) 

– III kategoria wiekowa 14-16 lat (rocznik 2007-2005) 

– IV kategoria wiekowa 17-26 lat (rocznik 2004 - 1995) 

Jury i ocena: 

– Powołane przez Organizatora jury oceni dobór repertuaru, wykonanie i interpretację, ogólny wyraz artystyczny. Zostaną przyznane nagrody za 3 pierwsze miejsca w poszczególnych kat. wiekowych. Organizator zastrzega także prawo do przyznania wyróżnień w poszczególnych kat. wiekowych. Organizator w szczególnym przypadku może przyznać nagrodę dodatkową – tytuł Grand Prix.

(T.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%