Zamknij

Radziejów dołączył do programu "Pod Biało-Czerwoną"

13:11, 12.10.2020 | T.R
Skomentuj
REKLAMA

100 głosów wystarczy aby Radziejów  otrzymał państwową flagę i maszt. Akcja odbywa się w ramach projektu "Pod biało-czerwoną", realizowanego pod honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego w całej Polsce.

- Chcielibyśmy, aby nasza Gmina Miasto Radziejów również stała się częścią tego wielkiego historycznego przedsięwzięcia. Aby spełnić założenia projektu, wystarczy zebrać odpowiednią liczbę głosów poparcia online tutaj wskazując naszą Gminę: https://bialoczerwona.www.gov.pl/ - czytamy w komunikacie Urzędu Miasta w Radziejowie.

W przypadku Radziejowa wymagana liczna głosów poparcia to 100. Jeśli do 11 listopada 2020 roku zbiórka taką liczbę głosów zapewni, maszt z flagą w gminie powstanie.

Dodatkowo, w trzech gminach, które na dzień 11.11.2020 na godz. 23:59 osiągną największą procentowo liczbę głosów w stosunku do liczby mieszkańców gminy, Organizatorzy (Kancelaria Prezesa Rady Ministrów oraz Ministerstwo Cyfryzacji) przewidują udział Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego w uroczystości podniesienia flagi na maszt. W związku z tym zachęcamy do oddawania głosów poparcia online i poinformowania o akcji rodzinę i znajomych. Jeden mieszkaniec naszej Gminy ma dokładnie jeden głos.

Liderem regionalnym kampanii jest Daniel Niespodziński.

[POGODA]1602501076567[/POGODA]

(T.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz