Zamknij

Opatowice. Tak świętowano zakończenie projektu [ZDJĘCIA]

19:54, 10.06.2021 | KPP
Skomentuj

Radziejowscy policjanci wykorzystują każdą okazję, aby spotkać się z mieszkańcami powiatu i promować bezpieczne wzorce zachowań. Ostatnie spotkanie odbyło się w Opatowicach.

Piknik rodzinny był zakończeniem projektu „Aktywizacja społeczna, integracja i animacja mieszkańców gminy Radziejów-Opatowice”.  Samorząd gminy, sołtys oraz miejscowe koło gospodyń zorganizowali super imprezę, na którą zaprosili także dzielnicowych oraz policjantów ogniwa ruchu drogowego.

[ZT]1046[/ZT]

Oprócz pokazu policyjnego sprzętu, była to również okazja do przekazania ostrzeżeń na temat bezpiecznego wypoczynku nad wodą oraz zasad poruszania się po drodze. Mundurowi opowiadali o kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo”. Dzielnicowi natomiast o programie „Dzielnicowy bliżej Nas”.

[ZT]1037[/ZT]

W trakcie festynu odbył się konkurs strzelecki, w którym dzielnicowa Ksenia Kwiatkowska, w kategorii dorosłych zajęła pierwsze miejsce.

Głównym celem takich spotkań jest integracja ze społeczeństwem, promowanie wizerunku policjanta oraz propagowanie bezpiecznych wzorców zachowań, zarówno na wodzie jak i na drodze.

[ZT]1033[/ZT]

 

(.)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%