Zamknij
REKLAMA

Przebudują boisko piłkarskie w Radziejowie. Na zadanie wydadzą ponad 2 miliony złotych

20:13, 22.02.2021 | T.R
Skomentuj
REKLAMA

Do czerwca 2022 roku potrwa przebudowa boiska piłkarskiego w Radziejowie. Projekt wspiera Fundusz Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Programu Sportowa Polska - Program Rozwoju Lokalnej Infrastruktury Sportowej.

Inwestycja potrwa do 30 czerwca 2022 roku. Wykonawcą zadania jest firma MATEJKO DEVELOPMENT Sp. z o.o. 

- Oferta złożona przez Wykonawcę spełniała wszystkie warunki udziału w postępowaniu i zaoferowała najniższą cenę za wykonanie przedmiotowego zadania, tj. 2 386.938,00 złotych brutto. - informuje Gmina Miasto Radziejów.

Prace obejmą wykonanie bieżni typu EPDM, Przebudowę boiska piłkarskiego z trawy, budowę skoczni do skoku w dal i trójskoku, przebudowę dojść pieszych i dróg dojazdowych z kostki betonowej, wykonanie ogrodzenia bieżni o wys. 1,2 m z siatki panelowej, wykonanie ogrodzenia stadionu wraz z bramami wjazdowymi i furtkami z siatki panelowej o wys. 2 m, rozbiórka istniejącego budynku kasy i budowa nowej kasy kontenerowej, wyposażenie boiska w piłko chwyty oraz bramki aluminiowe, wykonanie kabin dla zawodników i sędziów, oświetlenia boiska i bieżni, zasilania pompy głębinowej i nawadniania boiska, zasilania kontenera kasowego, instalacji uziemiającej, montażu i zasilania elektronicznej tablicy wyników. wykonanie systemu tryskaczowego nawadniającego boisko oraz  budowę studni głębinowej.

- Oferta złożona przez Wykonawcę spełniała wszystkie warunki udziału w postępowaniu i zaoferowała najniższą cenę za wykonanie przedmiotowego zadania, tj. 2 386.938,00 złotych brutto - czytamy w komunikacie z 1 lutego 2021.

Fot. Start Radziejów

[ZT]600[/ZT]
 

(T.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Fan Fan

0 0

Nic tylko pozazdrościć. W Kruszwicy burmistrz sprzedał siedzibę klubu piłkarskiego prywatnemu inwestorowi. A władze klubu dziękują na łamach portalu wice aa to , że są.......piłkołapy. kpina 00:25, 24.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%