Zamknij
REKLAMA

Smutna wiadomość dla kibiców Zjednoczonych Piotrków Kujawski i Start Radziejów. Nie żyje Patryk Kowalski

21:20, 29.09.2020 | T.R, FOT. Start Radziejów
Skomentuj

Nie żyje 24-letni wychowanek Zjednoczonych Piotrków Kujawski. Dziś adnotację na temat piłkarza podał także m.in. Start Radziejów gdzie Patryk Kowalski występował w sezonie 2017/2018.

Patryk Kowalski to 24-letni wychowanek Zjednoczonych Piotrków Kujawski. W sezonie 2017/2018 występował w drużynie Startu Radziejów. Klub zamieścił dziś kondolencje wspominając zawodnika.

Po etapie Radziejowa, 24-latek grał m.in. w Górnik Wierzbinku. Po rozpadzie drużyny seniorów transferem przeszedł do Gopła Kruszwica. Wyjazd na studia połączył z trenowaniem w Liderze Swarzędz.

Utalentowany zawodnik doznał poważnych obrażeń podczas wypadku w niedzielę w Poznaniu. W samochodzie podróżował jako pasażer. 28-letni kierowca auta marki Citroen Xsara Picasso stracił panowanie nad kierownicą. Auto uderzyło w drzewo.

W ciężkim stanie Patryk Kowalski trafił do szpitala. Wkrótce później zmarł.

- Patryk uległ wypadkowi w niedzielę a dzisiaj doszły do nas najgorsze z możliwych wiadomości o odejściu z tego świata. Patryk byłeś dla nas jak brat zawsze uśmiechnięty, towarzyski. Na boisku byłeś nieustępliwy, pokazywałeś nam charakter że musimy walczyć do końca. Będziemy Cię mieć w sercach. Dziękujemy za wszystko co zrobiłeś dla naszego klubu. Żegnaj przyjacielu i do zobaczenia. Rodzinie pogrążonej w żałobie składamy najszczersze kondolencję oraz wyrazy współczucia. Zawodnicy oraz zarząd klubu UKS Lider Swarzędz - czytamy w komunikacie klubu.

[POGODA]1601407194990[/POGODA]
 

(.)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%