Zamknij

Kruszwiczanka zwyciężyła w IV Cross pod napięciem w Radziejowie w kategorii kobiet

08:37, 20.09.2020 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 08:39, 20.09.2020
Skomentuj

Wczoraj (19.09) w Radziejowie na terenie lasu komunalnego odbyła się tegoroczna edycja Crossu pod napięciem.

W tym roku na start stawiło się 43 zawodników. W kategorii open kobiet zwyciężyła Dorota Trzeciak z Rozbieganej Kruszwicy. Na podium stanęła także Anna Jakubowska (KS Zryw Radziejów) i Roksana Jaskrowska (Kolegium Kujawskie Aleksandrów Kujawski).

Kategorię mężczyzn wygrał Damian Piernikowski (GKS Fabianki). Miejsca na podium wywalczyli także Piotr Kuczek (KS Zryw Radziejów), a także Patryk Hołtyn z bydgoskiego Kolejarza.

W klasyfikacji drużynowej zwyciężyły GKS Fabianki. Na podium znalazła się także drużyna KS Zryw Radziejów i WKB Maratończyk z Włocławka.

Wydarzenie upamiętnia pochodzącego z Radziejowa ppłk. Antoniego Iglewskiego. Trasa biegu wynosi 5 km z torem przeszkód. Jego organizatorem jest KS Zryw Radziejów.