Zamknij

Zapraszamy do Balczewa. Odbędzie się tam Leśny Bieg Niepodległości

12:15, 10.09.2018 | .
Skomentuj
REKLAMA

Leśny Bieg Niepodległości wzorem ubiegłego roku odbędzie się 11 listopada 2018 w podinowrocławskich lasach w Balczewie. 

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Sport4Life, które tegoroczną imprezę postanowiło wzbogacić o jeszcze jedną dyscyplinę sportową. I choć nazwa wydarzenia pozostaje bez zmian, w tym roku w Balczewie można zarówno biegać, jak i uprawiać nordic walking.

Leśny Bieg Niepodległości to biegi na dystansie 11 km dla dorosłych oraz na trzech różnych dystansach dla dzieci (w zależności od wieku), a także marsz z kijkami na dystansie 5 km. To czas i miejsce na uprawianie sportu, kibicowanie, obcowanie z naturą, miłe spędzenie dnia z przyjaciółmi.  Zeszłoroczna edycja cieszyła się bardzo dużym powodzeniem. Poza imprezami głównymi były też konkursy i zabawy dla dzieci i dorosłych, leśne przedszkole dla dzieci biegających rodziców, gorący bufet i ognisko.

Organizatorzy dbali zarówno o gości imprezy i uczestników, jak i o gospodarzy, czyli o las i jego mieszkańców. Trasa biegu, jak i centralne miejsce wydarzenia były wysprzątane, wszyscy byli uczulani, aby pamiętać, gdzie się znajdują. Leśny Bieg Niepodległości ma zatem potrójny wydźwięk edukacyjno-dydaktyczny: sportowy, historyczny i ekologiczny.

Zapisy na Leśny Bieg Niepodległości trwają do 5 listopada lub do wyczerpania limitu miejsc. Opłata startowa do końca września to 40 PLN (potem 50 PLN).  Obowiązuje limit 250 biegaczy i 100 osób do nordic walking (dzieci bez limitu).

Regulamin, trasa, zapisy oraz inne informacje znajdują się na www.lesnybiegniepodleglosci.pl 

Warto też śledzić profil Leśnego Biegu Niepodległości na Facebooku https://www.facebook.com/lesny.bieg.niepodleglosci/ 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

ciekawskiciekawski

0 0

będę! 02:58, 22.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz