Zamknij

Powalczyli o Puchar Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów Kujawsko-Pomorskiego w Połajewie [FOTO]

10.26, 12.09.2021 KPP, Marcin Krasucki
Skomentuj
REKLAMA

16 drużyn walczyło w VII Turnieju na plaży w Połajewie (pow. radziejowski). Tym razem złoty medal zdobyła ekipa ze Żnina a drużyna z Radziejowa srebro.

Turniej rozegrano na terenie ośrodka wypoczynkowego w Połajewie gm. Piotrków Kujawski. Do rywalizacji stanęło 16 dwuosobowych drużyn z komend w Aleksandrowie Kujawskim, Bydgoszczy, Grudziądzu, Lipnie, Radziejowie, Włocławku, Świeciu i Żninie. Zawody rozegrano systemem brazylijskim.

W finałowym meczu spotkały się drużyny ze Żnina i Radziejowa. Po zaciętej walce, ubiegłoroczni zwycięscy, musieli uznać wyższość pary ze Żnina.

Ostateczna klasyfikacja wyglądała następująco:

I miejsce – Marcin Przewłoka i Łukasz Szpurka (KPP Żnin );

II miejsce- Dawid Zabawicki i Radosław Urbaniak (KPP Radziejów);

III miejsce – Robert Walczak i Kamil Więciorkowski (KMP Bydgoszcz I );

IV miejsce- Mateusz Kaźmierczak i Kamil Zalewski( KMP Bydgoszcz II).

Sportowa rywalizacja toczyła się w duchu fair play, a zawodnicy grali z ogromnym zaangażowaniem i poświęceniem. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Łukasz Szpurka ze żnińskiej komendy.

Wręczono także statuetkę FAIR PLAY, którą otrzymali Adrian Skowroński i Arkadiusz Górczyński. Wszyscy zawodnicy biorący udział w turnieju otrzymali pamiątkowe medale.

Puchary, medale oraz nagrody rzeczowe wręczali Piotr Kujawa Przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. kujawsko-pomorskiego, mł.insp. Tomasz Pacholski Komendant Powiatowy Policji w Radziejowie i Piotr Lewandowski Przewodniczący Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów w Radziejowie.

Organizatorzy przekazują specjalne podziękowania dla Burmistrza Miasta i Gminy Piotrków Kujawski Pana Sławomira Boguckiego za pomoc w organizacji turnieju. Dziękują także sponsorom z Banku Spółdzielczego w Piotrkowie Kujawskim, firmy Lacpol Zakład Mleczarski w Piotrkowie Kujawskim oraz wszystkim, którzy pomogli w organizacji zawodów.

[ZT]1325[/ZT]

[ZT]1314[/ZT]

(KPP, Marcin Krasucki)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%