Zamknij
REKLAMA

To jest czas podsumowań oraz planów. Jakie koncepcje na przyszłość ma GKS Ziemowit Osięciny?

08:12, 09.07.2021 | T.R
Skomentuj
REKLAMA

Wszystkie młodzieżowe drużyny GKS Ziemowit Osięciny udały się na zasłużony wypoczynek. Jak ocenia się koniec zmagań ligowych w "Ziemowicie"?

- Bardzo się cieszę, że dzieciaki w tak licznym gronie uczestniczyły w zajęciach i z uśmiechem na twarzy grały w piłkę nożna i rozwijały się pod okiem naszych trenerów, ten rok przyniósł nam dużo radości oraz smutku również przez zawieszenie rozgrywek z powodu Covida, jednakże cieszę się bardzo ze dokończyliśmy rozgrywki, teraz możemy odpoczywać a już niedługo wznawiamy treningi i rozpoczynamy sezon 2021/2022 i miejmy nadzieję że będzie jeszcze bardziej udany niż poprzedni! Gorące pozdrowienia i udanego odpoczynku - informuje prezes klubu Mateusz Wdowiak.

Według założeń klub będzie składać się z trzech drużyn młodzieżowych. Będzie to grupa naborowa prowadzona przez trenera Andrzeja Rozpedowskiego, która będzie brała udział w zajęciach oraz uczestniczyła w różnych turniejach, a jeśli to możliwe będzie zgłoszona do rozgrywek.

- Następna drużyna która będzie występować w koszulkach Ziemowita to drużyna Orlików prowadzona przez trenera Artura Żywice, Orlicy zostali zgłoszeni do rozgrywek Orlika grupa E1. Ostatnią drużyna w naszym klubie będą trampkarze których prowadzi trener Krzysztof Cybulski, trampkarze będą również brały udział w rozgrywkach ligowych pod szyldem Trampkarz młodszy C2 - informuje klub.

GKS Ziemowit Osięciny już dziś zaprasza chętne dzieci do gry w swoim klubie. Kontaktować się można pod numerem 533-491-906.

[ZT]1139[/ZT]

[ZT]1135[/ZT]

 

(T.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%