Zamknij
REKLAMA

Bezpłatne doradztwo księgowe dla organizacji pozarządowych!

09:50, 19.11.2018 | T.R
Skomentuj
REKLAMA

 

Urząd Marszałkowski organizuje bezpłatne, cykliczne dyżury doradców księgowych dla organizacji pozarządowych. Indywidualne spotkanie ze specjalistą możliwe jest po wcześniejszym zgłoszeniu. Najbliższe  spotkanie odbędzie się 27 listopada.

Przedstawiciele organizacji pozarządowych w regionie raz w miesiącu skorzystają z bezpłatnych porad ekspertów z zakresu tematyki trzeciego sektora. Specjaliści służyć będą pomocą przy sporządzaniu planów finansowych, rozliczaniu dotacji, problemach związanych z podatkami i ubezpieczeniem społecznym oraz innymi sprawami księgowymi.

Indywidualne spotkania z ekspertem organizuje Biuro Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi Urzędu Marszałkowskiego. Aby umówić się na rozmowę, należy dokonać wcześniejszego zgłoszenia swojego pytania lub problemu drogą elektroniczną na adres: [email protected] lub telefonicznie pod numerem telefonu: 571 293 076 lub 571 204 292.

Spotkania z doradcami odbywają się w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 73. Najbliższe spotkanie odbędzie się 27 listopada 2018 r.

?

(T.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz