Zamknij
REKLAMA

EURO-FUNDUSZE praca i pasja

09:39, 10.04.2020 | materiał sponsorski
Skomentuj
REKLAMA

Moja piętnastoletnia działalność w pozyskiwaniu funduszy z Unii Europejskiej oraz z dotacji krajowych, to kilkadziesiąt milionów złotych pozyskanych dla gmin, stowarzyszeń, firm prywatnych, osób indywidualnych, rolników, klubów, kościołów, szkół, seniorów, OSP.

Klienci twierdzą, że EURO-FUNDUSZE  wyróżnia się spośród innych tego typu firm na rynku – rzetelnością, merytorycznym przygotowaniem, doświadczeniem a przede wszystkim skutecznością w pozyskiwaniu funduszy.

Kompleksowa obsługa - najpierw rozmowa i doradztwo - a kiedy już razem stwierdzimy, że wnioskujemy zajmuję się po kolei: napisaniem wyjątkowego biznesplanu. W ostatnich lata kilkanaście nowych firm, które z powodzeniem działają na rynku powiatu inowrocławskiego – rozpoczęło swoją działalność właśnie dzięki biznesplanom przygotowanym przez EURO-FUNDUSZE z Suchatówki.

Zadzwoń 663-793-100  - wysłucham Twoich potrzeb i zdecydujemy o dalszych krokach do złożenia Twojego wniosku o dofinansowanie inwestycji. Pozdrawiam – Izabela Polak właściciel firmy EURO-FUNDUSZE.


(materiał sponsorski)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz