Zamknij

Wygodne i tania mieszkania w regionie. Sprawdź ofertę!

08:42, 27.01.2020 | materiał reklamowy

Działająca na rynku budowlanym od ponad 14 lat firma Chmielewski-Budownictwo kontynuuje sprzedaż dotyczącą mieszkań na terenie powiatu inowrocławskiego. Przypominamy o najnowszej ofercie budowlanej. Nie zwlekaj. Okazja może przejść ci koło nosa!

Firma Chmielewski- Budownictwo Sp. z.o.o Sp. Komandytowa z siedzibą w Janikowie na rynku działa już od 2006 roku. Początkowo specjalizowała się głownie w budownictwie domów jednorodzinnych i hal produkcyjnych. Jesienią 2009 roku firma postawiła nowe wyzwanie na budowę budynku wielorodzinnego w Bydgoszczy. Od tamtej pory wciąż się rozwija, a wkrótce będzie można skorzystać z oferty sprzedaży notarialnej mieszkań w Janikowie i Inowrocławiu.

Wyznacznikami firmy są wiarygodność i rzetelność. Świadczą o tym liczne listy referencyjne oraz certyfikaty, które posiadamy. Ofertę świadczonych usług kieruje dla inwestorów indywidualnych oraz firm deweloperskich.

Obecnie firma prowadzi inwestycje w Janikowie przy ul. Bp. Michała Kozala. Warto wiedzieć, że w tym miejscu ruszy sprzedaż notarialna mieszkań. Stanie się to już w styczniu 2020 roku. Na tą chwilę pozostało kilka wolnych lokali od 47m2 do 52m2. W ofercie dostępny jest budynek wielokalowy obejmujący: 36 mieszkań od 31m2 do 52m2, 20 miejsc postojowych w hali garażowej,windę na każdej kondygnacji 5 kondygnacji blisko szkoła, orlik, basen, kościół, sklep, w promieniu 400 m,36 komórek lokatorskich znajdujących się w hali garażowej i parking obok bloku.

Drugą równie atrakcyjną lokalizacją jest Inowrocław przy ul. Krzywoustego 15 na os. Piastowskim. Do dyspozycji zainteresowanych jest  85 mieszkań od 39m2 do 64m2 i większe, 59 miejsc postojowych w hali garażowej, 26 miejsc parkingowych na terenie posesji, 2 klatki, 2 windy poruszające się od poziomu hali garażowej do 4 piętra.

Budynek ma 6 kondygnacji i znajduje się blisko szkoły i przedszkola. Kupców może zainteresować także bliska odległość do ośrodkia zdrowia, orlika, basenu, kościoła, sklepu, dyskontu, mpk. Z lokalizacji mamy do dyspozycji bezpośredni wyjazd na obwodnicę miasta Inowrocławia, blisko centrum miasta.

19 komórek lokatorskich znajdujących się w hali garażowej,teren zamknięty, wszystkie mieszkania posiadają duże balkony, wszystkie okna wyposażone w rolety zewnętrzne. Budowa rozpoczęła się 10.10.2019 roku. Planowane oddanie budynku w połowie roku 2021.

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń i skontaktuj się z firmą. 

(.)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
© naszradziejow.pl | Prawa zastrzeżone