Zamknij

Wnioski na dofinansowanie kosztów usuwania wyrobów azbestowych w 2020 roku w Radziejowie

09:50, 13.01.2020 | T.R
REKLAMA
Skomentuj

Do 3 kwietnia będzie można składać w Urzędzie Miasta Radziejów, wnioski o dofinansowanie demontażu, zbierania, transportu i unieszkodliwiania lub zabezpieczenia odpadów zawierających azbest z obiektów zlokalizowanych na terenie miasta Radziejów.

Kosztami kwalifikowanymi są koszty niezbędne do osiągnięcia efektu ekologicznego i obejmuje wyłącznie koszty demontażu pokrycia dachowego lub elewacji zawierających azbest, transportu odpadów niebezpiecznych z miejsca rozbiórki do miejsca unieszkodliwiania lub unieszkodliwienia lub zabezpieczenia odpadów zawierających azbest.

Dofinansowaniem objęte będą wyłącznie obiekty ujęte w „Inwentaryzacji azbestu i wyrobów zawierających azbest dla miasta Radziejów” przeprowadzonej przez Urząd Miasta Radziejów w maju 2012 roku.

- Wnioski o dofinansowanie na prace prowadzone w 2020 roku  można składać w Urzędzie Miasta Radziejów, ul. Kościuszki 20/22, I piętro, pokój 113 – w nieprzekraczalnym terminie do 03 kwietnia 2020 roku. Szczegółowe informacje oraz druk wniosku można pozyskać w Urzędzie Miasta Radziejów, ul. Kościuszki 20/22, I piętro, pokój 113, a także pod adresem: http://www.bip.umradziejow.pl Dodatkowe informacje udzielane są również pod numerem telefonu 54 285 7122 - informuje Urząd Miasta w Radziejowie.

(T.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© naszradziejow.pl | Prawa zastrzeżone