Zamknij

Oferty pracy w radziejowskim szpitalu. Sprawdź wymagania

22:01, 22.11.2021 TR Aktualizacja: 22:01, 22.11.2021
Skomentuj

Szpital Radziejów poinformował o najnowszych ofertach pracy w swojej jednostce. Kogo szuka radziejowska służba zdrowia?

Radziejowski szpital poszukuje chętnych do podjęcia pracy w dziale administracji i zamówień publicznych. Ponadto placówka szuka również pielęgniarek w Pracowni Endoskopii  oraz Oddziału Pediatrycznym.

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Radziejowie zatrudni pielęgniarki do pracy na Oddziale Pediatrycznym

Wymagania niezbędne:

średnie wykształcenie medyczne w zawodzie pielęgniarka lub ukończone studia wyższe (licencjat/ magister) na kierunku pielęgniarstwo,
aktualne prawo wykonywania zawodu
specjalizacje i kursy zawodowe mile widziane

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
pracę w pełnym wymiarze godzin,
pracę w ambitnym zespole,
możliwość praktycznej nauki zawodu oraz pogłębiania swoich kompetencji.
Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu:
Naczelna Pielęgniarka, tel. 54 285 62 72
email: [email protected]

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Radziejowie zatrudni pielęgniarkę do pracy w Pracowni Endoskopii

Oferujemy:
kursy i szkolenia przygotowujące do pracy w Pracowni Endoskopii,
Naczelna Pielęgniarka, tel. 54 285 62 72 email: [email protected]

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Radziejowie poszukuje do pracy osoby na stanowisko: kierownik w Dziale Administracji i Zamówień Publicznych

Kluczowe obowiązki:

zarządzanie, koordynacja i nadzór nad Działem Administracji i Zamówień Publicznych, przestrzeganie przepisów dotyczących zamówień publicznych, współpraca z kierownikami komórek organizacyjnych w zakresie udzielania zamówień publicznych i przestrzegania regulaminu udzielania zamówień publicznych,
przygotowanie i przeprowadzanie procedur o udzielanie zamówień publicznych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz wewnętrznymi regulaminami i procedurami – kompleksowa obsługa postępowań od momentu jego wszczęcia do podpisania umowy,
sporządzanie dokumentacji związanej z prowadzonymi postępowaniami o udzielenie zamówień publicznych, współudział w przygotowaniu opisu przedmiotu zamówienia i projektów umowy, przygotowanie i publikacja ogłoszeń o zamówieniu,
zapewnienie właściwego zaopatrzenia zakładu zgodnie z przepisami prawa oraz nadzór nad prawidłowym działaniem magazynów.

Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: prawo, administracja, ekonomia), atutem są ukończone studia podyplomowe z zakresu zamówień publicznych oraz szkolenia podwyższające posiadane kwalifikacje,
Znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych oraz umiejętność interpretacji przepisów,
Doświadczenie: preferowane minimum trzyletnie doświadczenie zawodowe w stosowaniu ustawy Prawo zamówień publicznych związane z udzielaniem zamówień publicznych.

Dyrektor Sebastian Jankiewicz, tel. 663 245 147

Szpital Radziejów

[ZT]1572[/ZT]

[ZT]1565[/ZT]

(TR)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.