Zamknij
REKLAMA

Oferta dla mieszkańców Radziejowa. Skuteczny księgowy zajmie się Twoimi finansami. Zadzwoń i spytaj o szczegóły

15:33, 16.11.2020 | T.R
Skomentuj
REKLAMA

Dobry księgowy to spokój i bezpieczeństwo. O fundusze swojej działalności trzeba dbać, zwłaszcza aby uniknąć niepotrzebnych i niemiłych konsekwencji w polskim systemie prawnym. Z taką ofertą przychodzi Agnieszka Wojciechowska, prowadząca biuro księgowe w sąsiedniej Kruszwicy i Janikowie.

AW Biuro Rachunkowo Agnieszki Wojciechowskiej to profesjonalna firma z powodzeniem działająca na terenie m.in. Janikowa. To dobra okazja zwłaszcza dla nowych firm, które szukają usług księgowych.

Biuro Rachunkowe prowadzi usługi księgowe w zakresie pełnej księgowości jak i uproszczonej, VAT, podatkową księgę, ryczałt, sprawy kadrowo-płacowe, rozliczanie ZUS i rolników, rozliczenia polskie i zagraniczne.

Zachęcamy Państwa do współpracy w Janikowie przy ulicy Młodzieżowej 2 oraz w Kruszwicy przy ulicy Wiejskiej 47/3-4. Kontakt telefoniczny 724-745-493 oraz pod numerem e-mail [email protected]

- Prowadząc Biuro Rachunkowe w Janikowie to prawda zyskałam nie tylko sympatię swoich klientów, ale także zaufanie współpracując z firmami już kilka lat. Pomysł na otwarcie drugiego punktu Biura w Kruszwicy zrodził się w czasie panującej pandemii, gdzie pomimo trudnej sytuacji w kraju dosyć dużo nowych firm pojawiło się na rynku i korzysta z usług mojego biura. Dzięki nowoczesnej technologii  obsługujemy klientów z całej Polski. Od zawsze stawiałam na rozwój osobisty jak również rozwój swojej firmy. Teraz z oferty mogą skorzystać także mieszkańcy Radziejowa i Piotrkowa Kujawskiego - przekonuje właściciel biura księgowego.

O czym warto pamiętać mając  swoją firmę? Rozmawiamy z Agnieszką Wojciechowską, właścicielką nowego biura rachunkowego w Kruszwicy, która swoją ofertę rozszerza także na Radziejów i Piotrków Kujawski.

Działa Pani na obszarze Janikowa i tam zyskała sporą sympatię swoich klientów. Skąd pomysł na to aby otworzyć Biuro Rachunkowe w Kruszwicy? 

Prowadząc Biuro Rachunkowe w Janikowie to prawda zyskałam nie tylko sympatię swoich klientów, ale także zaufanie współpracując z firmami już kilka lat. Pomysł na otwarcie drugiego punktu Biura w Kruszwicy zrodził się w czasie panującej pandemii, gdzie pomimo trudnej sytuacji w kraju dosyć dużo nowych firm pojawiło się na rynku i korzysta z usług mojego biura. Dzięki nowoczesnej technologii  obsługujemy klientów z całej Polski.    Od zawsze stawiałam na rozwój osobisty jak również rozwój swojej firmy.

Za namową mojego przyjaciela Jarka, który stwierdził i tu cytuję : "Aga Ty robisz Magię w biurze w Janikowie, warto zrobić ją również w Kruszwicy. Rynek w Kruszwicy potrzebuję takiej księgowej jak TY". Z dużym  powodzeniem prowadzę Biuro w Janikowie, dlatego też postanowiłam zdobyć zaufanie i sympatię nowych klientów z Kruszwicy i okolic. Piękne miasto, wspaniali ludzie i duże możliwości  rozwoju osobistego i zawodowego sprawiły, że jestem i działam w Kruszwicy dokładnie od 11.05.2020r. Robię to co kocham. Kocham, to co robię. Praca z ludźmi i dla ludzi daje mi ogromną satysfakcję. Dzięki tej pracy spełniam swoje marzenia. 

[POGODA]1605537124512[/POGODA]

 

 

(T.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz